Birinci lige çıkmaya yakın olan bir kulüpte forvet olan genç erkek, tek başına yakımı kurtarabilecek kabiliyete sahip bir futbolcudur. Bir çok maçı kendi becerisi ile alan ve gol makinası lakabı takılan genç, son zamanlarda hiç iyi değilidir. İyi olmamasının nedeni ise bir arkadaşı ile gittiği ortamda ayarladığı kız ile sevişince sikinin kalkmamasıdır. Bu durumu hiç kimseye anlatmayan ve doktora dahi gitmeyen genç forvet, moral olarak çok kötü bir ruh halindedir. Bir kaç maçtaki form düşüklüğünü merak eden ve araştıran gencin teknik direktörü genç ile birebir sohbet ederek sorunun ne olduğunu öğrenir.

Sorunu öğrendikten sonra bir telefon açan teknik direktör, genç forveti antrenman sırasında soyunma odasına gönderir. Soyunma odasına tek giden forvet bir kadın ile karşılaşır. Teknik direktörün gönderdiği eskort kadın, genç forvet ile sikiş yapar. Cinsel olarak bir sorunun olmadığını anlayan genç forvet gollerine kaldığı yerden devam eder.

Değerli kullanıcılarımız, sizlerden de kalkmayan penislileriniz olabilir. Hiç korkmayın çözüm basit. Hemen www.steptouni.net sitesini ziyaret ediyorsunuz ve sorun ortadan kalkıyor.

Sizde Video için Bir Yorum Yapın