Aile dostu olan adamın kızı ile çıkan adam kız ile beraber olur. Kız daha sonra hamile olduğunu söyleyerek adam ile evlenmek ister. Evliliğe hazır olmayan adam kabul etmez ve çocuğu aldıralım diye teklif eder. Kız durumu aile bireylerine anlatır. İki aile birleşerek iki gencin evlenmesine karar verirler.

Durumu genç erkeğe aktarır. Genç evliliğe hazır olmadığını ve kesinlikle evlenmeyeceğini söyler. Aile evlenmese evlatlıktan ret edeceğini söyleyerek genci zorlar. Genç çaresiz kabul eder. Nişan yapılır ve evlilik tarihi kararlaştırılır. Düğün olur ve gerdek gecesini balayı için gittikleri otel odasında geçirecek gelin ve damat yola çıkar. Gelin yoldayken hamile olmadığını onunla evlenmek için oyun oynadığını söyler.

Adam sinirinden ne yapacağını bilemez ve ilk yakıt alacakları benzin istasyonunda bir arkadaşını arayarak otele gitmesini ister. Yolculuğu ağırdan alan ve akşam üstü otele gelen çift odasına geçer. Adam resepsiyona inerek arkadaşını görür ve ne yapacaklarını söyler. Beraber odaya geçerek gelinliği üstünde olan yeni geline tecavüz ederler.

Kategori:

Tecavüz

Sizde Video için Bir Yorum Yapın